Movies
Ratings
336
TwentyRated ★ 3.0
SocialphobiaRated ★ 2.5
ChappieRated ★ 4.0
The DealRated ★ 2.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
The Hundred-Foot JourneyRated ★ 4.0
Grace of MonacoRated ★ 3.5
Scarlet InnocenceRated ★ 2.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 3.0
The Change-UpRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Penguins of MadagascarRated ★ 3.0