Titles you rated
Pacific RimRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 2.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0