Movies
Ratings
865
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
To Rome with LoveRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
My Dear EnemyRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
GyeongjuRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
The Lego MovieRated ★ 3.0
Days of Being WildRated ★ 5.0
Butch Cassidy and the Sundance KidRated ★ 4.0
The NaturalRated ★ 5.0
MagnoliaRated ★ 5.0
Bonnie and ClydeRated ★ 4.0
The Gold RushRated ★ 5.0
Mean StreetsRated ★ 5.0
Midnight CowboyRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
The Man Who Wasn't ThereRated ★ 4.0