Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.0
Another RoundRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Pauline at the BeachRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5