Movies
Ratings
147
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.5
Christopher RobinRated ★ 3.5
CodaRated ★ 5.0
GiftedRated ★ 4.5
The ImpossibleRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
The MistRated ★ 3.5
A Man Called OttoRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 4.5
RoomRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
TrapRated ★ 3.5
GlassRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5