Titles you rated
VeteranRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
The Devil's GameRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
Side EffectsRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
Children...Rated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 3.0
BrokenRated ★ 4.0