Titles you rated
Thor: RagnarokRated ★ 1.0
VenomRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5
BoyhoodRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 3.0
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 2.5
Two CopsRated ★ 3.0
Over My Dead BodyRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 3.0
HulkRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
BatmanRated ★ 3.5
BladeRated ★ 3.5