Titles you rated
A Dirty CarnivalRated ★ 1.5
TitanicRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
HerRated ★ 1.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0