Titles you rated
The Best OfferRated ★ 3.5- ParadiseRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 4.0
UndineRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.5
Into the WildRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
No Time to DieRated ★ 3.0
Twilight of the Warriors: Walled InRated ★ 3.0