Titles you rated
Our PresidentRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 4.5
Baby and MeRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5