Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0
BuriedRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 3.0