Titles you rated
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Nice GuysRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Knock KnockRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.0
SouthpawRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5