Titles you rated
HerRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 2.5
Shrek 2Rated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
She's the ManRated ★ 5.0
Planes: Fire & RescueRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.5
Heavenly ForestRated ★ 5.0
Farewell, My LovelyRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0