Movies
Ratings
117
Inside MenRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 1.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 2.5
Little NicholasRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5