Movies
Ratings
476
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5
Our TimesRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 2.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Lord of WarRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.5
HustleRated ★ 3.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0