Movies
Ratings
84
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
WolvesRated ★ 1.0
Gone GirlRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
Atlantic.Rated ★ 3.0