Movies
Ratings
920
FrankensteinRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
CompanionRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
The Solitary GourmetRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Single in SeoulRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 5.0