Titles you rated
The MartianRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.5
SpyRated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Last GodfatherRated ★ 2.0
The ClientRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 4.0