Titles you rated
ArmageddonRated ★ 4.0
The Great DictatorRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 4.0
Doctor ZhivagoRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
RockyRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 3.0
Sex Is ZeroRated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
Reservoir DogsRated ★ 2.0
Ghost in the ShellRated ★ 2.0
True LiesRated ★ 4.5
Seven DaysRated ★ 2.0
Dances with WolvesRated ★ 3.5