Titles you rated
All About My WifeRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.5
Romance of Their OwnRated ★ 4.0