Titles you rated
The InternRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0