Titles you rated
SunnyRated ★ 2.0
My Dear DesperadoRated ★ 2.0
The MayorRated ★ 4.0
The Great WallRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 2.0
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 3.5
DownfallRated ★ 2.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.0
Dracula UntoldRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
The City of ViolenceRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 2.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 1.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0