Movies
Ratings
327
Never Let Me GoRated ★ 2.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
Step SistersRated ★ 2.5
NerveRated ★ 3.5
Vampire AcademyRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.0
TedRated ★ 2.5- Hide N SeekRated ★ 4.0
The Kissing BoothRated ★ 2.5
The NegotiationRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 3.5