Movies
Ratings
561
My Love, My BrideRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
The ShamelessRated ★ 3.0
Love Me If You DareRated ★ 4.5
RampantRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 4.5
GlassRated ★ 1.5
Heung-boo: The RevolutionistRated ★ 2.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 5.0
The Science of SleepRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
The Bourne SupremacyRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 5.0
I've Always Liked YouRated ★ 0.5
The PiratesRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5