Titles you rated
JaneRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 1.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Terminator SalvationRated ★ 2.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Saw IIIRated ★ 2.5
Saw IIRated ★ 2.5
Saw IVRated ★ 3.0
Saw VRated ★ 4.5
SawRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0