Titles you rated
Drag Me to HellRated ★ 2.0
Margin CallRated ★ 4.5
The Legend of TomirisRated ★ 4.5
Just My LuckRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 2.0
Bring Me HomeRated ★ 0.5
Start-UpRated ★ 2.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 1.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
Me and MeRated ★ 0.5
HereditaryRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
The MasterRated ★ 2.0
Scary Stories to Tell in the DarkRated ★ 0.5
DolittleRated ★ 2.5
LeonRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.0