Movies
Ratings
20
MasqueradeRated ★ 4.5
MulanRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 2.5
MegamindRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Shirley: Visions of RealityRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 1.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
BlindRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 2.5
OrphanRated ★ 1.5