Movies
Ratings
30
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.5
The Other Boleyn GirlRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
ColombianaRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.0
Mirror MirrorRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 5.0
The Other WomanRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
CinderellaRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0