Movies
Ratings
442
TitaneRated ★ 3.0
Waikiki BrothersRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
Reservoir DogsRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
BladeRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.5
HeroRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.5
Alien³Rated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.5
The ContactRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.5
SerendipityRated ★ 5.0