Movies
Ratings
440
CubeRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.5
My Tutor FriendRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 3.5