Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 2.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 2.5
The Kissing Booth 2Rated ★ 2.5
The Kissing BoothRated ★ 2.5
BumblebeeRated ★ 3.0