Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.0
DeadpoolRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.0
LooperRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.5
SpectreRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0