Titles you rated
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 3.5- TarotRated ★ 3.0
MantisRated ★ 1.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
Me and MeRated ★ 0.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
NonnasRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.5
Eye for an EyeRated ★ 3.0
Dirty MoneyRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
CopycatRated ★ 2.5