Titles you rated
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.0
The SignalRated ★ 1.5
The Best OfferRated ★ 4.0
The CounselorRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
DivergentRated ★ 1.0
Act of ValorRated ★ 2.5
DreddRated ★ 1.0
From Paris with LoveRated ★ 2.0
Rough PlayRated ★ 3.5
BeowulfRated ★ 3.0
BrokenRated ★ 4.0
John CarterRated ★ 2.5
My WayRated ★ 3.0
SurrogatesRated ★ 3.0
HulkRated ★ 3.5
Man of VendettaRated ★ 2.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0