Movies
Ratings
53
The NotebookRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 2.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
PushRated ★ 4.0