Movies
Ratings
76
Wonderful DaysRated ★ 2.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 5.0
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 5.0
The Legend of ZorroRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Enter the DragonRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
Chico & RitaRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 1.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
Schindler's ListRated ★ 5.0