Movies
Ratings
813
Green BookRated ★ 5.0
The AmbushRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 2.0
HeatRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 1.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
LatencyRated ★ 0.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
UprisingRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.0
- Hansan ReduxRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 2.0
300Rated ★ 4.0