Titles you rated
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
ThorRated ★ 2.5
SawRated ★ 5.0- Tears In The ArcticRated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0