Movies
Ratings
1028
SearchingRated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 3.0
Our PresidentRated ★ 2.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
Little NicholasRated ★ 1.5
Battle RoyaleRated ★ 2.5
Northern Limit LineRated ★ 2.0
13 Going on 30Rated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 2.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.5
Bagdad CafeRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 2.0
Mood IndigoRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Leap YearRated ★ 2.5
Up in the AirRated ★ 3.5