Movies
Ratings
797
Porco RossoRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
CureRated ★ 4.0
Jin Roh The Wolf BrigadeRated ★ 1.5
OldboyRated ★ 4.0
PreyRated ★ 2.0
The Black PhoneRated ★ 3.5
The Witcher: Nightmare of the WolfRated ★ 3.0
SpectralRated ★ 2.5
The Adam ProjectRated ★ 3.0
Hardcore HenryRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
Love and MonstersRated ★ 2.0
Gran TurismoRated ★ 2.5
Asteroid CityRated ★ 4.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 2.5
Godzilla VS. KongRated ★ 2.5