Titles you rated
GravityRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.0