Movies
Ratings
584
FrankensteinRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 4.0
Adaptation.Rated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 4.0- NoiseRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
HouseRated ★ 1.5
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
Synecdoche, New YorkRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
GoodFellasRated ★ 4.5
AkiraRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5