Titles you rated
Chicken RunRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 3.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 1.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0