Movies
Ratings
113
Grave of the FirefliesRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 3.0
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Wuthering HeightsRated ★ 3.5