Titles you rated
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Il MareRated ★ 3.5
Saw IIRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 2.5
Confession of MurderRated ★ 2.5
MatildaRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
King KongRated ★ 1.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 2.5
Shrek Forever AfterRated ★ 1.5
2012Rated ★ 2.5
Shrek 2Rated ★ 1.5
Finding NemoRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 2.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Into the StormRated ★ 2.0
Taken 3Rated ★ 2.0