Titles you rated
The NotebookRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 2.5
IntruderRated ★ 2.5
The InternRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
Goodbye MomRated ★ 2.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 2.5
ShooterRated ★ 2.0
Black HouseRated ★ 2.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
Guns & TalksRated ★ 2.5
The Princess DiariesRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
DisturbiaRated ★ 3.0
Basic InstinctRated ★ 3.5