Titles you rated
Lorenzo's OilRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Legend of 1900Rated ★ 3.5
FriendRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 1.0
HellboyRated ★ 2.0
StargateRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 3.5