Titles you rated
World War ZRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Tangled Ever AfterRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
The GiverRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Never Let Me GoRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
Azur & Asmar: The Princes' QuestRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5