Movies
Ratings
207
AssassinationRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 2.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Big StanRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 1.5
Step UpRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0