Movies
Ratings
616
The Golden HolidayRated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 5.0
Voice of SilenceRated ★ 1.0
TenetRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 0.5
The Sixth SenseRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Red DragonRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
The Invisible ManRated ★ 2.5- The StoneRated ★ 3.0
Park Hwa-youngRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 0.5
ParasiteRated ★ 4.5